31 Ekim 2012 Çarşamba

AMİGURUMİFORUM VE NAKO İŞBİRLİĞİ

 

AMİGURUMİFORUM VE NAKO İŞBİRLİĞİ

iplik dünyasının önderi nako Amigurumi Forum üyelerinin önderliği, öneri ve talepleri doğrultusunda Nako Bonbon Amigurumi ipliği piyasaya sürüldü.

nako bonbon amigurumi ipi tüylenme yapmıyor, parlak renklere sahip ve oyuncak kullanımı için kalın dokulu.Çocuklarımıza oyuncak alırken özellikle tüylü olmammasına özen gösteriyoruz.işte bu ip tam çocuklarımızın eline örülen oyuncakları gevenle verebileceğimiz bir ip....

Nako amigurumi dergimiz tüm bayilerde alın,örün deneyin ve görüşlerinizi bizimle paylaşın...


Amigurumi Dergi Eki'nin önsözünde, Nako'dan bir teşekkür var emeği geçenlere"Amigurumi ipliğinin oluşmasında, bu güzel fikri bizlere sunan aynı zamanda dergimizde yayınlanan ve bundan sonra sizlere sunacağımız oyuncak modellerinin de yaratıcısı olan tüm hanımefendilerin isimlerini tek tek paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız."

Eda Çömelek, H. Fulya Güven, Hanife Erçelik, Kevser Sönmez, Arzu mutlu, Hatice Arslandağ, Nursen Saatçi, Işıl Kordon, Seyma Solmaz, Serpil Canıaz, İpek Bayramoğlu, Sevil Candan, Dilek Yavuz, Nilgün Gök, Gökben Köseoğlu, Yeliz Güder

Amigurumiforum'un kurucusu ve admini sevgili Edaroche ve Fulya'ya projenin yapılmasında ve takibinde emeği geçen tüm dostlarımın eline yüreğine sağlık diyor ve teşekkür ediyorum. Ben de kendi projem ile katıldım, adımı da görünce çok mutlu oldumm hadi dergi alalım ben de en yakın zamanda alacağım hatıra kalsın değilmi :)

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Alalım tabii ki de.

edaca dedi ki...

hadı hayırlı olsun nılguncum