26 Kasım 2011 Cumartesi

Süveter


Daha önce başka renk ama aynı model örmüştüm . ikiz oğlum olunca aynı örüyorum ama bu sefer renklerini farklı ördüm . İpim Nako Saten .Oğluşlarım iyi günlerde güzel güzel giysinler.

11 yorum:

MARİFETANE (Elif Hatice) dedi ki...

Güle güle giysinler canım benim ellerine sağlık..İkiz annesi olunca çifter çifter örülüyor dimi herşey Allah kolaylıklar versin canım sana..

suzanhobi dedi ki...

ellerine sağlık nilgüncüm harika olmuş süveterler minik kuzularında güle güle sağlıcakla giyinsinler inş

comet70 dedi ki...

nilgüncüm ellerine sağlık canım ikizler ne çok memnundurlar senin gibi bir anneleri olduğuna diğmi canım sağlıkla kullansın kuzucuklarım

ÖRGÜÇANTAM dedi ki...

ellerine sağlık bu örnek de çok şık sağlıkla giyisin

nilgünün dünyası dedi ki...

Canımsın yorumlarınla beni yanlız bırakmadığın için teşekkür ederim .Amin sağol

nilgünün dünyası dedi ki...

Suzancım teşekkür ederim canım

nilgünün dünyası dedi ki...

Funda ablam canım sağol

örgüçantam teşekkür ederim

Adsız dedi ki...

Allah evlatlarınıza sağlık ve güzel şanslar vesin. Süveterlerini de sağlıkla kullansınlar. Ellerinize sağlık.

nilgünün dünyası dedi ki...

Amin Dilekcim ağzına sağlık canım teşekkür ederim

özlem dedi ki...

Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

nilgünün dünyası dedi ki...

Özlemcimmm ilk defa böyle bi davetiye alıyorum canım ayyy çok mutlu oldum hemen bi tarif paylaşayım